Subratabhattacharya

Mostbet Partners Affiliate Program Opinion and Ratings, Affgem

तपाईको सदस्यतामा पैसा राख्न मद्दत गर्नको लागि, ‘डिपोजिट’ मा क्लिक गर्नुहोस् र तपाइँ हाम्रो सबै ग्राहक सेवा टोलीद्वारा प्रदान गरिएका निर्देशनहरूको साथ अगाडि बढ्न सक्नुहुन्छ। एक et.co.in/ne/”>https://iplbet.co.in/ne/ सम्बद्ध मार्केटर साथीको रूपमा, Wordable ले मानिसहरूलाई नयाँ साइन-अपमा ठूलो 30 प्रतिशत प्रतिशत, र कुनै पनि प्याकेजको पुनर्स्थापनामा ठूलो 30 प्रतिशत प्रतिशत प्रदान गर्दछ। यो दरहरू तपाइँको पहिलो 12 महिना सम्म रहन्छ र एक उत्कृष्ट ताजा उपभोक्ता प्राप्त गर्दछ, त्यस अवस्थामा तपाइँको शुल्क गति सबै दर्ता नवीकरणहरूको लागि 15 प्रतिशतमा गुमाउने प्रवृत्ति हुन्छ। मोस्टबेट पिपलले व्यवसायमा सबैभन्दा नयाँ मुद्दाहरू र उत्कृष्ट क्रिएटिभ उत्पादन बिक्री प्रणालीहरू आपूर्ति गर्दछ।

Mostbet o'ynash

विशेष गरी मूल्यवान उपभोक्ताहरूका लागि, तपाईंले प्लेटफर्ममा धेरै प्रोत्साहनहरू हेर्न सक्षम हुनुहुनेछ जसले मानिसहरूको सहयोगलाई अझ प्रभावकारी बनाउन सक्छ। आईपीएल जुवा तपाइँको प्रमाणित वेबसाइटमा र कुनै बाधा बिना मोबाइल अनुप्रयोगको लागि एक अर्कालाई प्रस्ताव गरिएको थियो। MostBet ले कार्यक्रममा सबै IPL सूटहरू समावेश गर्दछ, वास्तविक समय स्ट्रिमिङको साथ रमाईलो गर्दै र तपाईंको भिडियो गेमको हालको तथ्याङ्कहरू पनि आनन्द लिनुहोस्। हाम्रो कम्पनीले निरन्तर रूपमा ब्रान्ड नामको साथमा काम गरिरहेको छ – नयाँ भुक्तानी प्रणालीहरू जुन तपाईं सक्षम हुनुहुन्छ। हाम्रा सबै सम्भावित प्रयोगकर्ताहरू बलियो योगदानलाई कम गर्न र क्रोधित अनुत्पादक सट्टेबाजी प्राप्त गर्न डराउँदैनन्।नयाँ पदोन्नतिको अनुभूतिको क्षेत्र भनेको व्यक्तिप्रति झुकाव हुनु भनेको ताजा रमाइलोको बिमा गर्नु हो र नयाँ भविष्यवाणी सफल भएन वा भएन पूर्ण फिर्ता प्राप्त गर्नुहोस्।

तल हामी भारतबाट नागरिकहरूलाई प्रस्ताव गरिएका कार्यहरू कसरी अन्वेषण गर्ने भन्ने बारे निर्देशनहरूको कल्पना गर्नेछौं। अन्यथा पैसा फिर्ता गर्न जम्मा गर्न को लागी, तपाइँ माईअल्पारी को लागी उपयुक्त खाने योजना को लागी जाँच गर्नुपर्छ। प्रारम्भिक निक्षेपमा डिजाइन गर्दा नगद तुरुन्तै एकको खाताको बिलमा जान्छ। केहि अवस्थाहरूमा यसले तपाइँको अर्डरलाई प्रविधि गर्न थप समय लिन सक्छ। र खेल सट्टेबाजी, अनलाइन क्यासिनोको साथ एक सम्पूर्ण बिन्दु Mostbet साइटमा फेला पार्न सकिन्छ, जुन मुख्य आहार योजनामा ​​कठिनाइ बिना पहुँच गर्न सकिन्छ।

एकै समयमा, नयाँ प्रयोगकर्ताले हार्बर्स गेमहरू छनौट गर्न 50 FS पाउँछन्। मैले मूल्याङ्कनहरू तुलना गरें, प्राविधिक सहयोगसँग कुरा गरें, साथै Mostbet भएको राम्रो खाता खोल्न रोजेको छु। तपाईंले आफ्नो नयाँ विकल्पहरू सामान्यतया आरामका लागि अन्य सेवाहरू, जस्तै Mostbet निकासी प्रतिबन्ध साथै Mostbet न्यूनतम पुट बनाउन आवश्यक छ। तपाइँको पैसा जे पनि खर्च गर्न आवश्यक छैन ताकि तपाइँ मोस्टबेट बीडी भएको तपाइँको अनलाइन व्यवसाय सुरु गर्न सक्नुहुन्छ। लाभहरू प्रायः जागिरको बारेमा राय दिन्छ, तथ्यहरूको बारेमा कुरा गर्नको लागि तपाईलाई सम्पर्क गर्नुहोस् र त्यसपछि तपाईले जीवनसाथीको स्थिति पाउनु हुन्छ।

RS को विचार यो तथ्य हो कि वेबसाइट मालिकले सहयोगी कार्यक्रममा पाउँछन् जब उनको सिफारिसहरूले गेमिङको स्वामित्वमा पैसा प्रयोग गर्दछ। कसैको सदस्यता पूरा भएपछि RS ले काम गर्न थाल्छ। यद्यपि ती मध्ये केही विशिष्ट घटनाहरू अनुरूप बनाइएका छन्, अन्य मानिसहरूलाई तपाइँको गेमिङ साइटमा नयाँ प्रयोगकर्ताहरू तान्न डिजाइन गरिएको हो।

 • जित्ने मौकाबाट टाढा बस्नको लागि, केवल ₹ 5,100000 वा थप राख्नुहोस् र नयाँ प्रोमो पासवर्ड FREESPIN प्रयोग गर्नुहोस्।
 • मोस्टबेटले ’09 मा आधारित र कुराकाओबाट साइन अप गरेको बेटिंग टोली प्रयास गर्नुहोस्।
 • NordVPN एक राम्रो VPN प्रदायक हो जसले सुरक्षित र व्यक्तिगत साइटहरू पहुँच प्रदान गर्दछ।
 • जो कोही पनि प्रणालीमा सामेल हुनको लागि जडान हुन सक्छ, भले पनि तपाईं एक शुरुआती वा सम्बद्ध मार्केटिङमा राम्रो-प्रशिक्षित हुनुहुन्छ।
 • Mate ले प्रोफाइलहरू सहित नयाँ पेशेवरहरूको खाताबाट भुक्तानी पाउँछ र त्यो साझेदारले तपाईंलाई आफ्नो व्यक्तिगत सदस्यतामा मद्दत गर्न चाहन्छ।
 • यदि तपाईंको प्रत्याशा समृद्ध छ भने, तपाईंले बाधाहरूको आधारमा भुक्तानी प्राप्त गर्नुहुनेछ।

अध्ययनले तपाइँलाई मोस्टबेटबाट नयाँ निर्भर वेबसाइटमा प्रविष्ट गरिएका प्रयोगकर्ताहरूको संख्या एक मिलियन भन्दा बढी भएको फेला पारेको छ। मोस्टबेट फन्डामेन्टल एक दशक भन्दा माथिको लागि तपाइँको सट्टेबाजहरूको क्षेत्रमा रहेको छ। र तपाइँले सबै गेमिङ विकल्पहरूमा एकै ठाउँमा आउनु पर्छ Mostbet ले मानिसहरूलाई पनि साथमा प्रदान गर्दछ।

जब तपाइँ बन्डलमा प्रवेश गर्नुहुन्छ, एक विश्वासी निर्देशक निश्चित रूपमा तपाइँको लागि सक्षम हुन नियुक्त हुनेछ। तिनीहरूले तपाईंसँग 100 प्रतिशत नि:शुल्क प्रोमो उत्पादन साझेदारी गर्नेछन् र तपाईं कसरी समस्याहरू प्रदर्शन गर्दछ तपाईंको लागि स्थापना गर्न सक्नुहुन्छ। यदि तपाइँ केवल बाजीदारहरू सिर्जना गर्न चाहानुहुन्छ भने, तपाइँ एक उत्कृष्ट क्यासियर बन्न सक्नुहुन्छ र स्थानहरूबाट एक सेयर प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ र तपाइँ एक व्यक्तिलाई आकर्षित गर्ने पेशेवरहरूबाट फिर्ता लिन सक्नुहुन्छ। FanDuel सम्बद्ध कार्यक्रम सबैभन्दा नयाँ FanDuel मानिसहरूले आफ्नो पहिलो बाजी चान्स-फ्री अप पाउँछन् जसले गर्दा तपाईंले खेलकुद पुस्तकमा $1,000 पाउन सक्नुहुन्छ अन्यथा तिनीहरूको प्रारम्भिक निक्षेपको प्रयोग गरेर तपाईंको कल्पनामा राम्रो $पाँच सय बोनस हुनेछ। FanDuel ले अब दैनिक काल्पनिक टूर्नामेन्टहरू पैसा पुरस्कार र कोर्ट बेटिंगको लागि तपाइँको wagering क्षेत्रमा सबै ठूला गतिविधिहरूको लागि प्रस्ताव गर्दछ।

MOSTBET मान्छे बाहिर हुनु राम्रो काम गर्दछ

RevShare एक विकल्प हो यदि संगठनले तपाइँको कोष को 40 प्रतिशत को रूप मा यो आकर्षित खेलाडी मा तिर्नेछ। पेशेवरहरूको मात्रा – निश्चित समयमा कम्तिमा एउटा शर्त लगाउने व्यक्तिहरूको संख्या।विशिष्ट मूल्य ग्राहकहरु लाई आकर्षित घर देखि संसार मा निर्भर गर्दछ। सहयोगी कार्यक्रमको तपाईंको आफ्नै निजी कार्य वातावरणमा, ब्रान्ड नयाँ Avenues खण्ड अनलक गर्नुहोस्। सहभागीहरूको संख्या – तोकिएको समयमा न्यूनतम एक बाजी राख्ने व्यक्तिहरूको संख्या। नयाँ सदस्यता सेटिङ भर्ने प्रयास गर्नुहोस् र Mostbet पार्टनरहरूको लागि साइन अप गर्न आफ्नो खाता हेर्नुहोस्।

यसले प्रति सदस्यता बिक्री $ 105 बाट एक सीधा एक दिनको अपार्टमेन्ट शुल्क प्रदान गर्दछ। थप के हो, यसले तपाईंलाई इमेल ठेगाना सेवाहरूको पूर्ण रूपमा नि: शुल्क परीक्षणको सदस्यता लिन सदस्यता लिने प्रत्येक व्यक्तिको लागि उत्कृष्ट $ 5 कमिशन प्रदान गर्दछ, यद्यपि त्यो व्यक्तिले खरिद गर्ने निर्णय गर्दैन। HubSpot वास्तवमा एक व्यापक CRM प्लेटफर्म हो जुन तपाइँ उत्पादन बिक्री, बिक्री, ब्लग प्रशासन जडान गर्न सक्नुहुन्छ, र तपाइँ एकै ठाउँमा ग्राहक हेरचाह पेडालोवरहरू गर्न सक्नुहुन्छ।Fiverr को सम्बद्ध मार्केटिङ अनलाइन प्रणाली एकदम आकर्षक छ जबकि एक कमिसन पत्ता लगाउन विभिन्न तरिकाहरू प्रदान गर्दै। ConvertKit ले तपाइँको लागि तपाइँको सम्बद्ध हुक अप मार्फत सदस्यता लिने को लागी एक उत्कृष्ट 31 प्रतिशत शुल्क भुक्तान गर्दछ। नयाँ ज्ञात ग्राहकको खाता प्रभावकारी रहन्छ भने तपाईले मासिक नयाँ प्रतिशत कमाउनुहुनेछ।

 • त्यसैले तपाईंले उत्कृष्ट प्रोमो पासवर्ड अन गरेपछि यो प्रोत्साहन सबै वा कुनै पनि नयाँ खेलाडीहरूलाई प्राप्त गर्न सकिन्छ।
 • Parimatch को लागी, ब्रान्ड नयाँ क्यासिनो खेलाडीहरूले बजार चीजहरूको साथसाथै राम्रो भिडियो गेमहरू फेला पार्न सक्छन्।
 • नयाँ प्रतिनिधिले निश्चित रूपमा उप-सम्बन्धित पूर्ण नगदको सन्दर्भमा राम्रो 3 प्रतिशत भुक्तानी प्राप्त गर्नेछ।
 • तपाईंले क्रिप्टो भित्र खरिदहरू वास्तवमा सुरक्षित, अति-छिटो, र तपाईं सुरक्षित गर्न सक्नुहुन्छ भन्ने सम्झनामा मात्र तपाईंले राम्रो थपिएको बोनस पाउनुहुनेछ।
 • हामी लगभग सबै वेबसाइट आगन्तुक प्रकारहरू स्वीकार गर्छौं तर उत्प्रेरित ट्राफिक, रिपऑफ र दावीहरूको सबैभन्दा नयाँ कानून उल्लङ्घन गर्नका लागि मोस्टबेटले पनि विशेषताहरू प्रदान गरेको भएता पनि।

एकै समयमा, प्रयोगकर्ताहरूले प्रतिस्पर्धा च्याम्प, उत्कृष्ट फोकस अन-स्कोरर, र अधिकमा दावीहरू पनि सेट गर्न सकिन्छ। आईपीएल – यो एसियामा एक पेशेवर ट्वान्टी-२० क्रिकेट श्रेणी हुन सक्छ जुन वार्षिक रूपमा लिनेछ। तिनीहरूसँग विश्वभरका राम्रा क्रिकेटरहरू छन् जसलाई प्रायः प्रशंसकहरूले नजिकबाट पछ्याउन सक्छन्। साथै, प्रत्येक आईपीएल खेलहरूको लागि म्याच च्याम्प, उत्कृष्ट ब्याट्सम्यान, र थप जस्ता धेरै स्थानहरूमा पृष्ठहरू पनि बेट गर्न सकिन्छ।

नयाँ Mostbet बोनस कार्यक्रम को बारे मा महान कुराहरु

जस्तै, तपाईलाई मद्दत गर्नको लागि ट्रान्समिटहरू सामान्यतया बिटकोइन ट्रान्समिटहरू भन्दा कम हुन्छन्। सबै सफ्टवेयर प्रोग्राम नयाँ छन्, फिर्ता वा अन्य सेवाहरूबाट निश्चित मूल्य छ। हामी मौलिक सुविधाहरूको साथ 1000 भन्दा बढी अतिरिक्त पोर्टहरू प्रदान गर्दछौं र तपाईं मेकानिक्स गर्न सक्नुहुन्छ। उचित स्थितिको लागि छिटो हेर्नको लागि, तपाईंले नामको अतिरिक्त अतिरिक्त फिल्टर प्रणालीहरू फेला पार्न सक्नुहुन्छ।

सबैभन्दा नयाँ पुट र तपाईं छुट्याउने सुझावहरू विशेष रूपमा भारतको स्वामित्वमा छनोट गरिएको छ र तपाईं आफ्नो स्वामित्वको लागि सबैभन्दा सजिलो खरिद गर्न बंगलादेश सक्नुहुन्छ। मोस्टबेट एशियाको राज्य वेबपेजहरूमा स्वागत छ, प्राथमिक जुवाहरू मध्ये एक र तपाईं विश्वमा जुवा खेल्ने उद्यमहरू खेल्न सक्नुहुन्छ। Mostbet युगलहरू व्यवसायमा सबैभन्दा प्रसिद्ध wagering प्रतिनिधि साझेदारहरू मध्ये एक हो मोस्टबेट स्थापना जसले मानिसहरूलाई टाढाबाट रोजगारी दिएको छ।

(UZ) Mostbet BK

यो फाउन्डेशनलाई बारम्बार अनुगमन गरिनु पर्छ, किनकि यो अति उत्साही मूल्याङ्कन गर्न सजिलो छ र तपाइँ इन्टरनेट जुवा वेबसाइटमा गम्भीर रूपमा निर्भर हुन सक्नुहुन्छ। गेमिङ वेब साइटमा आफैं दर्ता गर्न धेरै सजिलो र समस्या-रहित छ। त्यहाँ सहभागीहरू उपलब्ध गराउने सम्भावना पनि छ जुन अनलाइन गेमहरूबाट मात्र रमाइलो र साहसिक कार्यहरू प्रदान गर्ने उत्साहजनक सम्पूर्ण गामट उपलब्ध छ। संगठनले उनीहरूको भावना प्रदान गर्दछ र तपाइँ इन्टरनेट मार्केटिङ प्रणाली भित्र एक सूचित र ऊर्जावान अनलाइन रणनीति भन्दा बढी सिर्जना गर्न साझेदारलाई मार्गदर्शन गर्नुहुनेछ। त्यहाँ 100 प्रतिशत नि: शुल्क स्पिनहरू, सम्झौताहरू, वा अन्य कुनै पनि आकर्षक प्रस्तावहरूको रूपमा आउँदा पुरस्कारहरूबाट टाढा सामान्य जारी गर्ने प्रणाली छ, जसले गेमरलाई टाँसिएको जारी राख्न मद्दत गर्दछ।

अफसोसको कुरा, धेरै पेशेवरहरू जसले खेल छुटेका छन् तिनीहरूले कमाउनको लागि पोष्टहरू र तपाइँ विज्ञापनहरू सहित बाहिरी आपूर्तिबाट दिशा खोज्छन्। मोस्टबेटले आफ्ना सबै खेलाडीहरूलाई कुनै कठिनाइ बिना सहज सट्टेबाजी भावनाको आनन्द लिनको लागि सुरक्षित र प्रभावकारी मौद्रिक सम्झौताहरू प्रदान गर्नमा एक्लै गर्व गर्दछ। थप रूपमा त्यहाँ प्रत्येक र प्रत्येक जम्माको लागि प्रारम्भिक निक्षेप प्रोत्साहन, र अन्य प्रकारका उपहारहरू छन्। जब पनि तपाइँ केहि कुरा सिक्नुहुन्न, सहयोगको लागि टेलिग्राम च्यानल मार्फत Mostbet को स्थानीय क्यासिनो समर्थन सेवा सोध्नुहोस्। ऊ तुलनात्मक हुन सक्छ – एक अर्काले तपाईंको आधारभूत जम्मामा 125 प्रतिशत थपिएको बोनस प्रस्ताव गर्दछ जुन सबैमा, 3 सय USD छ। Aviator ठूला पेडालोभर्स जुवा इन्टरप्राइज पार्टसँग सम्बन्धित छ, र त्यसैले तपाईंले यस वेबसाइटमा जुवा खेल्नको लागि प्राप्त गर्न सक्ने सबैभन्दा नयाँ स्वागत प्रोत्साहनलाई Aviator प्राप्त गर्न स्वीकृत गरिएको छ।

ताजा मोस्टबेट लभर्स स्टोर जुलाई २०२२ भित्र अनसिल गरिएको थियो जबकि एकदम नयाँ सम्मान प्रणाली ऊर्जावान मानिसहरूबाट टाढा थियो। अनलाइन पसलले एकललाई धेरै पुरस्कारहरू प्राप्त गर्न प्राप्त वस्तुहरू साट्न अनुमति दिन्छ। प्रणालीले स्वचालित रूपमा सबै प्रत्यक्ष महत्त्व राख्छ र तपाइँको साथीलाई खरिदमा विशेष बिन्दुहरू पुरस्कार दिन्छ। यो साँच्चै एक प्रकारको म्याचमेकिंगको प्रकार हो जहाँ प्लेटफर्म र परिवारको बीचमा, तपाइँले हामीसँग नयाँ ग्राहकहरू ल्याउने प्रम्प्ट गर्दछ।

यदि तपाइँको प्रत्याशित काम गर्दछ भने, बाधाहरूको आधारमा भुक्तानी पत्ता लगाउन सक्छ। यसले भिडियो गेममा वर्गीकरणमा पनि योगदान पुर्‍याउँछ र तपाईंले सकारात्मक भावनाहरूलाई मात्र सीमित नगरी स्कोर गर्न अनुमति दिन सक्नुहुन्छ, र उत्कृष्ट जीतहरू पनि। MostBet ले स्पष्ट रूपमा क्यासिनो खेलहरू देखाउँछ, जहाँ तपाईं खेल्दै गर्दा वास्तविक समय सूटहरू जाँच गर्न र स्वाद लिन सक्नुहुन्छ।

यदि तपाइँ तपाइँको पोर्टेबल समयमा wagers स्थापना गर्न को लागी अभ्यस्त हुनुहुन्छ भने, तपाइँ सम्भावित रूपमा मोस्टबेट एप प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ र तपाइँको यन्त्र प्रयोग गरी काम गर्ने प्लेटफर्म प्रयोग गर्न सुरु गर्न सक्नुहुन्छ। ब्रान्ड नयाँ प्रणाली प्राप्त गर्नको लागि उपभोक्तालाई सम्भवतः नयाँ वेबपेजमा स्थानान्तरण गर्न सकिन्छ, तपाईंले “डाउनलोड” क्लिक गर्नुपर्छ। Mostbet ले आफ्नो साइट आगन्तुकहरू साथै एनालिटिक्सको साथ राख्न धेरै फरक उत्पादनहरू भएका मानिसहरूलाई ल्याउनेछ। मोस्टबेटमा नयाँ खरिदकर्ताहरूले स्वागत थपिएको बोनस पाउँछन् जसले यसलाई प्रायः प्रस्तावका विकल्पहरू मध्ये धेरै होसियारीका साथ बोल्न सक्षम बनाउन सक्छ। नयाँ प्रतिनिधिले निश्चित रूपमा स्यान्डविच-सम्बद्धको पूर्ण पैसाको 3 प्रतिशत कमिशन फेला पार्नेछ। कबड्डी पेडलप्रेमीहरू क्रिकेट हुँदादेखि नै परिचित छैनन्, धेरै जसो एशिया भित्र र एशियाका अन्य भागहरूले उनीहरूको प्रशंसा गर्छन्।

Mosbet Aviator परीक्षण अनलाइन खेल भारत भित्र Mosbet बाहिर नगद सुझाव जुवा, रणनीतिकार, परीक्षण, प्राप्त

मोस्टबेट मेट फंक्शन हो जुन मोस्टबेटमा प्रत्येक र प्रत्येक नयाँ सहभागीको लागि सम्बद्ध मार्केटर कमिसन ल्याउँछ। तपाईंको मनपर्ने भिडियो गेममा, 1.5-5 प्रतिशत चरणको सूचीकरणको सन्दर्भमा सम्भावनाहरू उच्च छन्, साथै कम ज्ञात खेल सूटहरू 8 प्रतिशतसम्म पुग्छन्। तपाईं लाभहरूको मात्राबाट हेर्न सक्षम हुनुहुन्छ, जुन कुनै अचम्मको कुरा होइन संगठनले तपाईंको सट्टेबाजी कार्यक्रममा नम्बर एक स्थान जलाउँछ।

यदि तपाइँ द्वन्द्व सुरु गर्न आवश्यक छ भने, नयाँ पेशेवरहरूले तिनीहरूलाई हटाउन लगभग 2 हप्ता आवश्यक पर्दछ। 60 उदाहरणहरू मुख्य लाभ संख्या सट्टेबाजी आवश्यकताहरू नयाँ पूर्णतया निःशुल्क राउन्डहरूसँग सम्बन्धित छन्। जबकि वास्तविक समयमा मानिसहरूले अंग्रेजी शब्दहरूमा सञ्चार गर्छन्, यो व्यक्तिगत रूपमा खराब परीक्षण हो किनभने आजका मानिसहरू मात्र अंग्रेजी जान्छन्।

सामान्यतया, भारतीय जनतालाई आर्थिक लेनदेन संग जटिलता छैन।तैपनि होइन, यदि तपाइँ जम्मा गर्न सक्षम हुनुहुन्न भने तपाइँको कमाई फिर्ता लिनुहोस्, हामी मद्दतको लागि मद्दत पार्टीलाई सम्पर्क गर्न सिफारिस गर्दछौं। जुवा खेल्नेहरूका लागि, मोस्टबेटले अब रु. २५,००० सम्मको १२५ प्रतिशत आधारभूत निक्षेप अतिरिक्त प्रस्ताव गर्दछ। 250 100 प्रतिशत नि: शुल्क स्पिन को अतिरिक्त। एकदमै पहिलो पुटमा एक सय प्रतिशतदेखि पच्चीस,००० INR सम्मको सुखद प्रोत्साहन एकदम नयाँ प्रयोगकर्ताहरूका लागि पाउन सकिन्छ।